Kahve falında mor sandalye görmek

Kahve falında mor sandalye görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, gelirinin düşeceğine, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine delalet eder.

Kahve falında mor sandalye gördüyseniz:

  • Bazı konularda açık davranmamanız veya sır saklamanız problemlere neden olabilir.

Kahve falında mor sandalye görmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine yorulur.

Kahve falında sandalye satmak bir takım sorunlar çıkacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında uçan sandalye görmek ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine rivayet eder.

Kahve falında sandalye çalmak maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine rivayet eder.

Kahve falında süslü sandalye görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında tekerlekli sandalyede adam görmek bugüne kadar beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sandalye silmek müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine tabir olunur.

Kahve falında sandalyeler görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, fal sahibinin de çok mutlu olacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir