Kahve falında misafirleri öpmek

Kahve falında misafirleri öpmek kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, çok mutlu edeceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Kahve falında misafirleri öpmek gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren bazı konulara nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor veya kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz.

Kahve falında misafiri öpmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında misafir eli öpmek sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında misafirleri öpmek konfor içinde yaşayacağına, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına alamet eder.

Kahve falında misafirlerin elini öpmek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına işarettir.

Kahve falında misafir öpmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında misafirin elini öpmek eline çok güzel fırsatların geçeceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eve misafir gitmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında misafir ağırlamak hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, yenilgiye uğramış hissedeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top