AnaSayfa / Genel / Kahve falında minik kuşlar görmek

Kahve falında minik kuşlar görmek

Kahve falında minik kuşlar görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, günahlarına tövbe edeceğine alamet eder.

Kahve falında minik kuşlar gördüyseniz:

  • İstediğiniz konularda başarılı olmak için daha katı kurallar koymalısınız.

Kahve falında minik kuşlar görmek Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine delalet eder.

Kahve falında minik fil görmek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, bu sayede girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, huzurlu günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında minik at görmek düzeninin bozulacağına, bu nedenle büyük borçlara gireceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine delalettir.

Kahve falında minik serçe görmek kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında minik kediler görmek daha iyi yerlere geleceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz minik kedi görmek elden çıkan malların geri kazanılacağına, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında minik tavşan görmek büyük başarılara imza atılacağına,  gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında minik kedi yavrusu görmek eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir