AnaSayfa / Genel / Kahve falında minibüsle gitmek

Kahve falında minibüsle gitmek

Kahve falında minibüsle gitmek giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, onlarla ayrı düşeceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, onu dinleyeceğine inanılır.

Kahve falında minibüsle gitmek gördüyseniz:

  • Hayatınızda belli konular sonuçlanabilir veya sonlanabilir.

Kahve falında minibüsle gitmek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına ve hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, mal ve mülk sahibi olmaya yorulmaktadır.

Kahve falında minibüste gitmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında minibüsle bir yere gitmek uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında minibüste yolculuk yapmak yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, gönül kapılarını açacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah minibüs görmek zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, hedeflerini tutturamayacağına işarettir.

Kahve falında minibüsün devrildiğini görmek huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı minibüs sürmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz minibüse binmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.