Kahve falında mezarlıkta temizlik yapmak

Kahve falında mezarlıkta temizlik yapmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, daha fazla yakınlaşacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine alamet eder.

Kahve falında mezarlıkta temizlik yapmak gördüyseniz:

  • Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda zorlanmalar azalmaya başlıyor.

Kahve falında mezarlıkta temizlik yapmak iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Kahve falında temiz mezar görmek canının sağ olacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına alamet eder.

Kahve falında başkasına temizlik yapmak tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tuvalet temizliği yapmak sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Kahve falında ölüyle temizlik yapmak hastaysa şifa bulacağına, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına yorulmaktadır.

Kahve falında temiz tuvalete çiş yapmak uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine yorulur.

Kahve falında eve temizlik yapmak elinin bollaşacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına işarettir.

Kahve falında toz almak temizlik yapmak mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir