Kahve falında mezar başında ağladığını görmek

Kahve falında mezar başında ağladığını görmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, fal sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine delalet eder.

Kahve falında mezar başında ağladığını gördüyseniz:

  • Duygularınız doğru yönde ilerlemenize engel olabilir, buna izin vermeyin.

Kahve falında mezar başında ağlamak etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mezarlık başında ağlamak endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında kendi mezarının başında ağlamak kazancını doğru şekilde kullanacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında mezar başında ağladığını görmek sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına alamet eder.

Kahve falında mezarın başında ağlamak terfi alamayacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir mezar başında ağlamak yaralarına da merhem olacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü başında ağlamak günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına inanılır.

Kahve falında hasta başında ağlamak yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top