Kahve falında maymun taşlamak

Kahve falında maymun taşlamak belki ölümler görüleceğine, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, fal sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, ün salacağına alamet eder.

Kahve falında maymun taşlamak gördüyseniz:

  • Mali durumunuzu çok iyi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Kahve falında maymun taşlamak sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında düşman taşlamak ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına alamet eder.

Kahve falında balık taşlamak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine delalettir.

Kahve falında inek taşlamak yazgısının güzelleşeceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine delalet eder.

Kahve falında kedi taşlamak rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, zor durumda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba taşlamak mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çakal taşlamak kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, fal sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birini taşladığını görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top