AnaSayfa / Genel / Kahve falında martı görmek

Kahve falında martı görmek

Kahve falında martı görmek hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, takdir edileceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, bir dediğini iki etmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında martı gördüyseniz:

  • Gizli kapaklı işler dikkat gerektiriyor.

Kahve falında martı pisliği görmek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz martılar görmek kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz martı görmek Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında martı sevmek çok rahat bir nefes alacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine ve karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına işaret eder.

Kahve falında uçan martı görmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında martı eti yemek eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına işarettir.

Kahve falında ölü martı görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında martı yakalamak beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir