AnaSayfa / Genel / Kahve falında kuru yeşil ot görmek

Kahve falında kuru yeşil ot görmek

Kahve falında kuru yeşil ot görmek hayallerinin söneceğine, Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, tatsızlıklar çıkacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına işarettir.

Kahve falında kuru yeşil ot gördüyseniz:

  • Çevrenizde yaşanan her konuyu kafanıza takıyorsunuz, biraz rahat olun yoksa sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

Kahve falında kuru yeşil ot görmek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kuru ot görmek yaşamdan elini eteğini çekeceğine, kişinin hayırlı yollara gireceğine işarettir.

Kahve falında kuru ot kesmek ayaklandıracağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kuru ot temizlemek mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine inanılır.

Kahve falında kuru otları temizlemek gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına alamet eder.

Kahve falında kuru ot biçmek dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kuru otları yakmak işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında kuru ot yemek kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir