Kahve falında kuru temizleme dükkanı görmek

Kahve falında kuru temizleme dükkanı görmek yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kuru temizleme dükkanı gördüyseniz:

  • Ayın onbirine dikkat edin.

Kahve falında kuru temizleme dükkanı görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine yorulur.

Kahve falında kuruyemiş dükkanı görmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında temiz dükkan görmek fal sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında dükkanda temizlik yapmak buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine delalet eder.

Kahve falında dükkanı temiz görmek hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına rivayet eder.

Kahve falında kuru temizlemeciye gitmek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Kahve falında kuru temizleme görmek bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine delalettir.

Kahve falında kuru temizlemeye gitmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir