AnaSayfa / Genel / Kahve falında kuru çeşme görmek

Kahve falında kuru çeşme görmek

Kahve falında kuru çeşme görmek doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, büyük hatalar yapacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında kuru çeşme gördüyseniz:

  • Sonradan çok pişman olabileceğiniz bazı kararlar almanız olasıdır.

Kahve falında kuru çeşme görmek cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, şansın önünün kesileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çeşmeden yıkanmak hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında su akmayan çeşme görmek hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çeşmeden bardağa su doldurmak uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına tabir olunur.

Kahve falında süslü çeşme görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çeşmeden su içmek sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında temiz çeşme görmek uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına delalettir.

Kahve falında çeşmeden su akması görmek işlerinde büyük başarılar kazanacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir