Kahve falında kulakla oynamak

Kahve falında kulakla oynamak yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece falı kapatan kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kulakla oynamak gördüyseniz:

  • Bedensel olarak kendinizi fazla hareketsiz hissedebilirsiniz.Bunun sonucunda bazı egzersizlere yönelmeniz mümkün.

Kahve falında kulakla oynamak her attığı adımı paraya çevireceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında kulak doktoruna gitmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine tabir olunur.

Kahve falında kulağın büyüdüğünü görmek kendisine kar ve mutluluk getireceğine, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında kulağa fısıldamak sorunlarını halletmeyi bileceğine, kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kulaklıkla müzik dinlemek diploma ve meslek sahibi olacağına, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tek kulağa küpe takmak mesleğindeki verimliliğinin artacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında kulaklarını deldirmek kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kulağının kırıldığını görmek dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top