AnaSayfa / Genel / Kahve falında köpek boğazlamak

Kahve falında köpek boğazlamak

Kahve falında köpek boğazlamak elinin darlık içinde kalacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, çok mutlu olunacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Kahve falında köpek boğazlamak gördüyseniz:

  • Kendinizde veya evinizde yapacağınız değişiklikler imajınızı güçlendirmenizi sağlayabilir.

Kahve falında köpek boğazlamak iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşını boğazlamak uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, iflasın eşiğine geleceğine inanılır.

Kahve falında anneyi boğazlamak yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret eder.

Kahve falında çocuğunu boğazlamak pek çok fırsatı kaçıracağına, iyi haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında insan boğazlamak maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebek boğazlamak kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında hindi boğazlamak hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında bir kadını boğazlamak bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir