Kahve falında kıyamet koparken görmek

Kahve falında kıyamet koparken görmek art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine, güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına delalettir.

Kahve falında kıyamet koparken gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin isteklerinizi ya da koşullarınızı yerine getirmeleri konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Kahve falında kıyametten korkmamak yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, üzüleceğine ve kendisini suçlayacağına işaret eder.

Kahve falında kıyamet haberi almak rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kıyameti düşünmek büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında kıyametin koptuğunu bilmek yeni bir eve taşınacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında kıyamet koptuğunu görmek mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kıyametin kopacağını bilmek ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kıyameti koptuğunu görmek sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına rivayet eder.

Kahve falında kıyamet gününü duymak kendisini üzen konuların kapanacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top