AnaSayfa / Genel / Kahve falında kıvırcık saçlı adam görmek

Kahve falında kıvırcık saçlı adam görmek

Kahve falında kıvırcık saçlı adam görmek hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, anne babaya müjde verileceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında kıvırcık saçlı adam gördüyseniz:

  • İş ya da özel yaşamınıza ait ilişkilerinize dikkatle yaklaşmalısınız.

Kahve falında kıvırcık saçlı adam görmek gözyaşının dineceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kıvırcık saçlı erkek görmek yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saçı kıvırcık görmek fal sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında kısa kıvırcık saç görmek o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçlarını kıvırcık görmek makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçının kıvırcık olduğunu görmek başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine delalettir.

Kahve falında saçları kıvırcık görmek şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine yorulur.

Kahve falında kıvırcık saçlı birini görmek yaşamının da düzene gireceğine, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir