AnaSayfa / Genel / Kahve falında kısa yeşil etek giymek

Kahve falında kısa yeşil etek giymek

Kahve falında kısa yeşil etek giymek hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, her istediğini alabileceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kısa yeşil etek giymek gördüyseniz:

  • Hata yapma eğilimde olacağınız için herşeye rağmen üzerinde çalıştığınız konuya dikkatinizi toplayın.

Kahve falında kısa yeşil etek giymek itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kısa etek giymek edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına ve rahata ereceğine, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında kısa siyah etek giymek kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı kısa etek giymek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, kem gözlere gelineceğine işarettir.

Kahve falında siyah kısa etek giymek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kısa yeşil elbise giymek işlerin çok iyi bir hal alacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında yeşil mini etek giymek belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil renk etek giymek düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.