AnaSayfa / Genel / Kahve falında kırmızı et yoğurmak

Kahve falında kırmızı et yoğurmak

Kahve falında kırmızı et yoğurmak yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, uzun uzun dalıp gideceğine, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına ancak daha sonra atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında kırmızı et yoğurmak gördüyseniz:

  • Görünenin arkasında gerçeklere bakmalısınız.

Kahve falında kırmızı et yoğurmak emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında etli hamur yoğurmak başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine işarettir.

Kahve falında tuzlu hamur yoğurmak uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında kıyma yoğurmak varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah hamur yoğurmak sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına inanılır.

Kahve falında bulgurla köfte yoğurmak kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tatlı hamuru yoğurmak kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında harç yoğurmak iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir