AnaSayfa / Genel / Kahve falında kirli gömlek yakası görmek

Kahve falında kirli gömlek yakası görmek

Kahve falında kirli gömlek yakası görmek kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında kirli gömlek yakası gördüyseniz:

  • Belli plan, iş birliği, anlaşma veya düzenlemelere dahil olma konusunda normalin çok üzerinde bir hıza ulaşmış olabilirsiniz.

Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek ardından konu üzerinde düşünüleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına yorulur.

Kahve falında kirli gömlek yakası görmek çok mutlu edeceğine, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakası kirli beyaz gömlek görmek düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında yakası kirli gömlek görmek doğru adımlar atacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında gömlek yakası kesmek çaresiz hallere düşeceğine, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gömlek yakası dikmek işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına rivayet eder.

Kahve falında gömlek yakası görmek duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gömlek yakası yıkamak ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, her konuda gelişme gösterileceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.