AnaSayfa / Genel / Kahve falında kibritle ateş yakmak

Kahve falında kibritle ateş yakmak

Kahve falında kibritle ateş yakmak hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, hak yiyeceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, düzeninin yıkılmayacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna işaret etmektedir.

Kahve falında kibritle ateş yakmak gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgi veya haberler yeni bir yol haritası gerektirebilir.

Kahve falında kibritle ateş yakmak kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, önemli ve ciddi işler yapacağına delalettir.

Kahve falında kibritle mum yakmak verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine inanılır.

Kahve falında kibritle sigara yakmak makamının sarsılmayacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine işarettir.

Kahve falında yanan kibrit görmek kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında kibrit kutusu görmek hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kibrit söndürmek Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kibrit bulmak sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine delalettir.

Kahve falında kibrit toplamak fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.