AnaSayfa / Genel / Kahve falında kibrit kutusu almak

Kahve falında kibrit kutusu almak

Kahve falında kibrit kutusu almak rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, kazancın günden güne düşeceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kibrit kutusu almak gördüyseniz:

  • Kararlarınızı doğru değerlendirerek almanızda fayda var.

Kahve falında kutu kibrit görmek elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında kibrit kutusu almak yeni iş teklifleri alacağına, gitmediği yerlere gideceğine, bereketin ve verimin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kibrit kutusu görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölüden kibrit almak hak yemeyeceğine, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kibritle mum yakmak eğleneceğine, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine inanılır.

Kahve falında yanmış kibrit görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, işlerinin rast gideceğine tabir olunur.

Kahve falında kibritle ateş yakmak hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan fal sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kibrit görmek elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.