Kahve falında kendi saçında kepek görmek

Kahve falında kendi saçında kepek görmek şansının kendisinden yana olacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, şifa ve ilaç bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kendi saçında kepek gördüyseniz:

  • Başkalarının hatalarının bedelini ödemek zorunda değilsiniz.

Kahve falında saçını kepekli görmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, yeni bir ilişkiye başlamaya delalettir.

Kahve falında saçlarının kepeklendiğini görmek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, sermaye elde edeceğine, rızık bolluğu içinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçtaki kepeği temizlemek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kepekli saç görmek onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında saçının kepeklenmesini görmek sorunlu bir durumla karşılaşacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçın kepeklenmesini görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin saçında kepek görmek kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, geçici maddi kriz yaşamaya yorulurken, fal sahibinin bir anda başkalarının işine karışmak suretiyle hiç istemediği bir duruma düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında saçında kepek olduğunu görmek bir sebeple kendisine sıkıntı veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için bazı atılımlarda bulunacağına, bu atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir