AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendi çocuğunun düştüğünü görmek

Kahve falında kendi çocuğunun düştüğünü görmek

Kahve falında kendi çocuğunun düştüğünü görmek insanlara yardım edeceğine, duygularının ön plana çıkacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, kazançlı işler yapacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendi çocuğunun düştüğünü gördüyseniz:

  • Sizinle aynı amaçlara sahip kişiler veya daha iyi bir ev ortamı için zaman harcamalısınız.

Kahve falında çocuğunu uçurumdan düşerken görmek yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, engel tanımayan biri olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balkondan çocuğun düştüğünü görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun tuvalete düştüğünü görmek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğun balkondan düştüğünü görmek kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında çocuğunun merdivenden düştüğünü görmek yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir çocuğun kuyuya düştüğünü görmek girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğunu tuvalete düştüğünü görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.

Kahve falında düşen çocuğu kurtarmak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir