AnaSayfa / Genel / Kahve falında kedi balığı görmek

Kahve falında kedi balığı görmek

Kahve falında kedi balığı görmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine, alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, nefsine uyacağına, süzüleceğine, ağlayacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına rivayet eder.

Kahve falında kedi balığı gördüyseniz:

  • Aşırı ilgisiz ya da aşırı ilgili olarak karşınızdaki kimseyi allak bullak edebilirsiniz.

Kahve falında kedinin balık yediğini görmek yenileneceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına yorulur.

Kahve falında kedi ve balık görmek Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kedi balık görmek kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına işaret eder.

Kahve falında kedilere balık vermek komşular tarafından kötülenileceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında balık yiyen kedi görmek dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine alamet eder.

Kahve falında kedi balığı görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, iftiraya uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında kedinin ağzında balık görmek bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, parasız kalmaya işaret etmektedir.

Kahve falında kediyi balıkla beslemek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir