AnaSayfa / Genel / Kahve falında kavun seçmek

Kahve falında kavun seçmek

Kahve falında kavun seçmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, birlikte bazı işler yapılacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, umutsuzluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kavun seçmek gördüyseniz:

  • Yakın akrabalarınızın bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir.

Kahve falında kavun seçmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında terlik seçmek kariyer sahibi olacağına, kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında patlıcan seçmek çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nişan elbisesi seçmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, mesleğindeki statüsünün de artacağına işaret eder.

Kahve falında yumurta seçmek bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında toka seçmek elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında armut seçmek kendisini kötü durumlara sokmayacağına, sağlıkla ilgili gelişmelere işaret etmektedir.

Kahve falında mavi renk seçmek yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.