AnaSayfa / Genel / Kahve falında kar ve yeşillik görmek

Kahve falında kar ve yeşillik görmek

Kahve falında kar ve yeşillik görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, güzel günler için çalışılacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, hem de para kaybettireceğine işarettir.

Kahve falında kar ve yeşillik gördüyseniz:

  • Hafife aldığınız, ertelediğiniz, şu an için uğraşmak istemediğiniz ya da ilgilenmeme kararına vardığınız konular size bazı bedeller ödetebilir ya da ileride daha da karışık şekilde karşınıza çıkabilir.

Kahve falında kar ve yeşillik görmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil kar görmek kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kar ve yeşil görmek bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşillik içinde kar görmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında yeşillik üstünde kar görmek fal sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine işarettir.

Kahve falında yeşillik ve kar görmek çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına delalettir.

Kahve falında yeşillik üzerinde kar görmek maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kar üzerinde yemek yemek sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, ele geçen kazancın azalacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir