AnaSayfa / Genel / Kahve falında kaplumbağa ve yavrusu görmek

Kahve falında kaplumbağa ve yavrusu görmek

Kahve falında kaplumbağa ve yavrusu görmek huşu içinde devam edeceğine, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa ve yavrusu gördüyseniz:

  • Ardından, iyi mi yoksa kötü mü yaptığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında kaplumbağa yavruları görmek sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaplumbağa yavrusu görmek sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine yorulur.

Kahve falında yavru kaplumbağa görmek etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına inanılır.

Kahve falında yavru su kaplumbağası görmek kazancının çoğalacağına, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına delalet eder.

Kahve falında su kaplumbağası yavrusu görmek bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında kaplumbağa ve yavrularını görmek iyi ve kolay geçim halinde olacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su kaplumbağa yavrusu görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaplumbağa ve yavrusunu görmek ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.