AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapıyı taşımak

Kahve falında kapıyı taşımak

Kahve falında kapıyı taşımak sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, müjdeli haberler alacağına, zahmete ve meşakkate düşeceğine, çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına alamet eder.

Kahve falında kapıyı taşımak gördüyseniz:

  • İlişkinizin kalıcılığını sağlayabilmek için düşünsel boyutta da ortak noktalar geliştirmeye çalışmalısınız.

Kahve falında kapı taşımak kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, fal sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtında kapı taşımak sevdikleri ile çok mutlu olacağına, sevgisinin artacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz kapı taşımak rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında tahta kapı taşımak verimin her geçen gün artacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kapıyı taşımak sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine işarettir.

Kahve falında tepsiyle yemek taşımak yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında köpeği sırtında taşımak maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oğlunu sırtında taşımak kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir