AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapı zili sesi duymak

Kahve falında kapı zili sesi duymak

Kahve falında kapı zili sesi duymak yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yeni işler peşinde koşulacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına inanılır.

Kahve falında kapı zili sesi duymak gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz kadınlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız öfke bilinçüstünüze fışkırabilir.

Kahve falında kapı zili sesi duymak sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına yorulur.

Kahve falında zil sesi duymak umutlanacağına, aile hayatında kırgınlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kapı zili duymak düşmanlarını kaybetmeye, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı ziline basmak alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kapı zili çaldığını görmek tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına inanılır.

Kahve falında kapı zili çalmak çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kapı zili görmek üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında kapı zile basmak attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir