Kahve falında kapı taşımak

Kahve falında kapı taşımak yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, sözleri tutulacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine delalettir.

Kahve falında kapı taşımak gördüyseniz:

  • Harcamalarınıza dikkat edin.

Kahve falında kapıyı taşımak işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında kapı taşımak girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sırtında kapı taşımak sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, kendisine kızacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tahta kapı taşımak özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına delalettir.

Kahve falında beyaz kapı taşımak insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine alamet eder.

Kahve falında babasının tabutunu taşımak başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında atla yük taşımak daha çok kazanmaya başlayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında sırtında taş taşımak en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, anne baba duaları alınacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top