AnaSayfa / Genel / Kahve falında kapalı birinin açık olduğunu görmek

Kahve falında kapalı birinin açık olduğunu görmek

Kahve falında kapalı birinin açık olduğunu görmek ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine işarettir.

Kahve falında kapalı birinin açık olduğunu gördüyseniz:

  • Bir anlaşmanın içine girmeden önce, uzun vadeli sonuçlarını hesaplamanız gerekiyor.

Kahve falında kapalı birini açık görmek yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, işlerinin hızlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kapalı bir insanın saçını açık görmek bol kazançlı günler geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kapalı birinin saçını açık görmek anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine rivayet eder.

Kahve falında açık kişiyi kapalı görmek sıkıntı dolu günler yaşanacağına, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına inanılır.

Kahve falında kapalı olan birini açık görmek problemlerin çözüme kavuşacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına işarettir.

Kahve falında başı kapalı kadını açık görmek küslerin ve dargınların barışacağına, eskisinden de iyi olacağına tabir olunur.

Kahve falında açık insanı kapalı görmek vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına delalettir.

Kahve falında kapalı insanı açık görmek ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.