AnaSayfa / Genel / Kahve falında kan ve kar görmek

Kahve falında kan ve kar görmek

Kahve falında kan ve kar görmek söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, haksızlık ve nankörlük göreceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına işaret eder.

Kahve falında kan ve kar gördüyseniz:

  • O zamana kadar uzlaşmacı olmalı veya arabuluculuk yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Kahve falında karnında kan görmek sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kar ve kan görmek aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında kan ve kar görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kan ve ateş görmek kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, önüne çıkan engellerden yılmayacağına yorulur.

Kahve falında pıhtı kan görmek günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yılan ve kan görmek gün yüzü görmeyeceğine, yanlışlara düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının kan aldırdığını görmek rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında kulağından kan aktığını görmek yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.