AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalp görmek

Kahve falında kalp görmek

Kahve falında kalp görmek gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına yorulur.

Kahve falında kalp gördüyseniz:

  • Basit şekilde araya mesafe koymak daha politik bir tavır olabilir.

Kahve falında altın kalp görmek çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine inanılır.

Kahve falında kalpli pasta yemek çok hızlı bir şekilde çözüm beklerken bazı aksamalardan ötürü endişeye kapılacağına, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına işarettir.

Kahve falında kalp organı görmek kişinin şifaya kavuşacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına alamet eder.

Kahve falında gümüş kalpli kolye görmek kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalp pasta görmek elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal sahibinin huzurlu olacağına işaret eder.

Kahve falında kalp doktoru görmek içinden çıkılamaz bir hal alacağına, fal sahibinin muradına ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalpli saat görmek hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kalp şeklinde hediye almak işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir