AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalın zincir görmek

Kahve falında kalın zincir görmek

Kahve falında kalın zincir görmek iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, evlerine dünürcü geleceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, dertlerin aşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kalın zincir gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan bir kişi sizi rekabet ortamına çekebilir.

Kahve falında kalın zincir görmek işlerinin açılacağına, problemlere çözüm bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında koluna altın zincir takmak yüzünün kızaracağına, fal sahibinin her muradının gerçek olacağına işaret eder.

Kahve falında zincir bulmak eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına alamet eder.

Kahve falında boynunda zincir görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında zincir kolye görmek kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, üzüntülü günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında hayvan zinciri görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına işarettir.

Kahve falında ayağını zincirli görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine tabir olunur.

Kahve falında altın zincir koparmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir