AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalbini görmek

Kahve falında kalbini görmek

Kahve falında kalbini görmek geçim derdinin sona ereceğine, olmayacak hayallere kapılacağına, her şeyin yenileceğine, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, kazancının tükenmeyeceğine inanılır.

Kahve falında kalbini gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor.

Kahve falında birinin kalbini dinlemek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, daha büyük işler için bir örnek olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalbini sökmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kalbi sıkışmak maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, başarıya giden yollarını açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kalbi elinde görmek hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında hayvan kalbi yemek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına yorulur.

Kahve falında birinin kalbini kırmak kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına işaret eder.

Kahve falında kalbini dışarda görmek çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kalbini vermek gülen yüzünün de solacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.