Kahve falında kaka yapan birini görmek

Kahve falında kaka yapan birini görmek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, yüzünün kızaracağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaka yapan birini gördüyseniz:

  • Planlı programlı hareket etmeniz gerekiyor.

Kahve falında bir insanın kaka yaptığını görmek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tuvalete kaka temizlemek kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kakasını temizlemek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına işaret eder.

Kahve falında kuru kaka görmek mutluluğunun her geçen gün artacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında çiş ve kaka görmek ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, içinden çıkılmaz bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında yola kaka yapmak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında kedinin kaka yaptığını görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında leğene kaka yapmak ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top