AnaSayfa / Genel / Kahve falında kadınla evlenmek

Kahve falında kadınla evlenmek

Kahve falında kadınla evlenmek aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kadınla evlenmek gördüyseniz:

  • Sert çıkmadan önce, revizyon gereken konuları anlamaya çalışmalısınız.

Kahve falında evli bir kadının yeniden evlendiğini görmek bir daha ölene kadar bırakmayacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kadının evlendiğini görmek nahoş sözler işiteceğine, yüzlerin asılacağına delalet eder.

Kahve falında kadın evlendiğini görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Kahve falında kadın kadınla evlenmek manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına işarettir.

Kahve falında bekar bir kadının evlendiğini görmek iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine işarettir.

Kahve falında çok kadınla evlenmek maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, rahatının ve ağız tadının kaçacağına tabir olunur.

Kahve falında kocasını başka kadınla evlendiğini görmek işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına işarettir.

Kahve falında çirkin kadınla evlenmek elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir