Kahve falında kaba sıçmak

Kahve falında kaba sıçmak sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, geniş bir rızka kavuşacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine, istenmediğiniz bir yere gitmeye, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kaba sıçmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin işlerine karışmamanızda fayda var.

Kahve falında kaba sıçmak çok büyük paralar kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine rivayet eder.

Kahve falında hamurun kabarmasını görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında denizi kabarmış görmek masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine alamet eder.

Kahve falında deniz kabarması görmek tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine alamet eder.

Kahve falında bir kaba çiş yapmak aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında kabarmış ekmek görmek sorunlarının birken beş olacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına inanılır.

Kahve falında kabartma tozu görmek sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine yorulur.

Kahve falında vücutta kabarmalar görmek ailesinin de büyük olacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top