AnaSayfa / Genel / Kahve falında ışıklı minare görmek

Kahve falında ışıklı minare görmek

Kahve falında ışıklı minare görmek bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına delalet eder.

Kahve falında ışıklı minare gördüyseniz:

  • İnsanlar olayların etrafında dolaşmak, her suçu size yüklemek veya konuların aslen sizi ilgilendirdiğini belirtmek konusunda ısrarcı olabilirler.

Kahve falında minare ışığı görmek huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan fal sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine yorulur.

Kahve falında ışıklı minare görmek parasız kalmaya, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini minarede görmek sorunlarından arınacağına, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, Tövbe Edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ay ve minare görmek başarının garantileneceğine, sözler sarf edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi minare görmek hastalığını yenmeyi başaracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında minareye sarılmak bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına rivayet eder.

Kahve falında uzun minare görmek iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, ferahlayacağına yorulur.

Kahve falında depremde minarenin yıkıldığını görmek sorunların çabucak atlatılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.