Kahve falında ırmakta boğulan birini kurtarmak

Kahve falında ırmakta boğulan birini kurtarmak yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, böylece kendini rahatlamış, hafiflemiş, mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ömrünün de uzun olacağına, zor bir dönem geçirileceğine, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında ırmakta boğulan birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Kendinize düşünmek için zaman ayırın.

Kahve falında ırmakta boğulan birini kurtarmak ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, yüzünün de yerlere düşeceğine delalet eder.

Kahve falında ırmaktan birini kurtarmak sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ırmakta boğulduğunu görmek büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ırmakta boğulan birini görmek büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, zenginleşeceğine işarettir.

Kahve falında ırmakta boğulmak ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında suda boğulanı kurtarmak başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında bir kişiyi boğulmaktan kurtarmak sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendi çocuğunu boğulmaktan kurtarmak çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, büyük çaba sarfedeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top