AnaSayfa / Genel / Kahve falında irili ufaklı altın görmek

Kahve falında irili ufaklı altın görmek

Kahve falında irili ufaklı altın görmek üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında irili ufaklı altın gördüyseniz:

  • Size karşı kayıtsız tavırları olan kişilerden uzak durun.

Kahve falında irili ufaklı altın görmek aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına tabir olunur.

Kahve falında irili ufaklı yılan görmek işlerinin her geçen gün düzeleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine yorulur.

Kahve falında irili ufaklı yumurta görmek sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, rızıksız kalacağına, borç batağına düşeceğine yorulur.

Kahve falında irili ufaklı balık görmek ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına delalettir.

Kahve falında ufak altın görmek vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ekmek ufağı toplamak eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına işaret eder.

Kahve falında ufak taş görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ufak yılanlar görmek rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir