AnaSayfa / Genel / Kahve falında iri göz görmek

Kahve falında iri göz görmek

Kahve falında iri göz görmek kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, sağlığının bozulmayacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iri göz gördüyseniz:

  • Gerekli desteği hemen göstererek birşeylerin oluşmasına katıda bulunun.

Kahve falında iri gözlü bebek görmek bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine alamet eder.

Kahve falında siyah iri göz görmek ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, fal sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine inanılır.

Kahve falında iri gözlü kadın görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına işaret eder.

Kahve falında iri gözlü kedi görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, kimseye minnet etmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iri gözlü erkek bebek görmek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iri yeşil göz görmek haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine delalettir.

Kahve falında yeşil iri göz görmek mesleğine dört elle sarılacağına, saygın bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iri siyah göz görmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir