AnaSayfa / Genel / Kahve falında ipek seccade görmek

Kahve falında ipek seccade görmek

Kahve falında ipek seccade görmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, feraha ermeye, rahat bir hayat süreceğine, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine yorulur.

Kahve falında ipek seccade gördüyseniz:

  • Tadilat, tamirat, dekorasyon, alım-satım, kiralama yada aile üyelerini ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz.

Kahve falında ipek seccade görmek bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına inanılır.

Kahve falında pembe ipek elbise giymek sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorulur.

Kahve falında ipek bluz giymek daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, sorunların gittikçe artacağına ancak bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bu durumların üstesinden gelineceğine delalet eder.

Kahve falında ipek yolu görmek yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ipek havlu görmek çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına işarettir.

Kahve falında ipek etek giymek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ipek kozası görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı ipek eşarp görmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir