AnaSayfa / Genel / Kahve falında ip sallamak

Kahve falında ip sallamak

Kahve falında ip sallamak zorlukların ve sorunların aşılacağına, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ip sallamak gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu gözden geçirebilir, geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında ip sallamak işe başlanacağına, güç ve kudret sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bebek sallamak tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine inanılır.

Kahve falında ayakta bebek sallamak hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında dut sallamak kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında arabadan el sallamak bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında erkek çocuğu sallamak yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, isteklerinize kavuşacağınıza yorulmaktadır.

Kahve falında gemiye el sallamak büyük bir zenginlik elde edileceğine, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birilerine el sallamak her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir