AnaSayfa / Genel / Kahve falında ince köprü görmek

Kahve falında ince köprü görmek

Kahve falında ince köprü görmek yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, borçlanarak bazı işlere atılacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına delalettir.

Kahve falında ince köprü gördüyseniz:

  • Bazı masraflar yapmanız gerekebilir.

Kahve falında ince köprü görmek sağlıklı bir hayat süreceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında ince bir köprüden geçmek duygularının karşılık göreceğine, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine işaret eder.

Kahve falında ince köprüden geçmek karlı ortaklıklara gireceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine inanılır.

Kahve falında ince külotlu çorap görmek çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ince kısa yılan görmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına yorulur.

Kahve falında ince tahta üzerinde yürümek işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kafasının rahatlayacağına işarettir.

Kahve falında ince yol görmek rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ince çorap görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.