AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki tane kurbağa görmek

Kahve falında iki tane kurbağa görmek

Kahve falında iki tane kurbağa görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bağının ve bahçesinin de artacağına, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Kahve falında iki tane kurbağa gördüyseniz:

  • Bazı işlerinizi savunmanız gerekiyor.

Kahve falında iki tane kurbağa görmek çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir tane kurbağa görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rengarenk kurbağa görmek uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurbağa yediğini görmek sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kara kurbağa görmek sorumlulukların azalacağına, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında kocaman kurbağa görmek kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok fazla kurbağa görmek aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kurbağa pişirmek kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, borçlanılacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir