AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki kadınla evlenmek

Kahve falında iki kadınla evlenmek

Kahve falında iki kadınla evlenmek endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki kadınla evlenmek gördüyseniz:

  • Harika şeyler yapmanın eşiğindesiniz.

Kahve falında genç bir kadınla evlenmek sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çirkin bir kadınla evlenmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın evlendiğini görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına rivayet eder.

Kahve falında hamile kadınla evlenmek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir kadınla evlenmek anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına yorulur.

Kahve falında evli kadınla evlenmek kişinin aradığı şifaya kavuşacağına, ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evli bir kadının evlendiğini görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çok kadınla evlenmek işlerin ters gideceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.