AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki beyaz tavşan görmek

Kahve falında iki beyaz tavşan görmek

Kahve falında iki beyaz tavşan görmek kariyer edineceğine, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, bağlılıkların zayıflayacağına ve fal sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine delalettir.

Kahve falında iki beyaz tavşan gördüyseniz:

  • Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.

Kahve falında beyaz ve siyah tavşan görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında büyük beyaz tavşan görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz küçük tavşan görmek kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz tavşan almak geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, kısmetlerin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz renkli tavşan görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz tavşan görmek yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah ve beyaz tavşan görmek işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz tavşan beslemek kalkınacağına, kendisini yıpratacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.