AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki altın görmek

Kahve falında iki altın görmek

Kahve falında iki altın görmek elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, falı kapatan kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine inanılır.

Kahve falında iki altın gördüyseniz:

  • Oayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında kalın altın görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine delalet eder.

Kahve falında kol altında kıl görmek hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırık altın görmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına alamet eder.

Kahve falında altın taç görmek karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına işaret eder.

Kahve falında patrondan altın almak üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında isim yazılı altın görmek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına inanılır.

Kahve falında altına işeyen bebek görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kafasının rahatlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında toprağın altında insan görmek yeni bir hayata başlayacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir