AnaSayfa / Genel / Kahve falında içkili ölmek

Kahve falında içkili ölmek

Kahve falında içkili ölmek sorunların biteceğine, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Kahve falında içkili ölmek gördüyseniz:

  • Şu an farkında olmasanız bile, aslında artık sizin için hiçbir anlam ifade etmeyen ya da yararlı sonuçlar vermeyen işlere sıkı sıkıya bağlısınız.

Kahve falında içkili ölmek kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında içki hazırlamak meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine delalet eder.

Kahve falında içki kokusu duymak hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına delalet eder.

Kahve falında ölünün içki içtiğini görmek insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına yorulmaktadır.

Kahve falında viski içki içmek bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Kahve falında içkili adam görmek ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölen birinin içki içtiğini görmek aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında içki içmek ve pişman olmak onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir