Kahve falında hoşlandığı birini görmek

Kahve falında hoşlandığı birini görmek şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, moralinin düzeleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, ihanete uğrayacağına inanılır.

Kahve falında hoşlandığı birini gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sorunlarıyla uğraşmaktan kendinize zaman ayıramayabilirsiniz veya başkalarının problemlerini üstlenmenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

Kahve falında hoşlandın erkeyi görmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına tabir olunur.

Kahve falında evliyken başkasından hoşlanmak rızkında ve malından olacağına, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hoşlandığın erkekle konuşmak işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine delalet eder.

Kahve falında hoşlandığın kıza sarılmak mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına delalettir.

Kahve falında hoşlandığın biriyle evlenmek büyük kazançlar sağlanılacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hoşlandığın kişiyle barışmak yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hoşlandıgın kişinin elini tutmak hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına delalettir.

Kahve falında eskiden hoşlandığın birini görmek güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top